100 vingrojumi Latvijai

8.septembrī 5.a klases skolēni kopā ar savu skolotāju piedalījās Saldū jau par tradīciju kļuvušā pasākumā  “100 vingrinājumi Latvijai”.

Bijām pārsteigti un priecīgi, ka Saldū ir tik daudz iespēju, kur pavadīt brīvo laiku. Varam būt lepni, ka mūsu pilsētā ir iespēja iet uz džudo, volejbola, basketbola, futbola, boksa, svarcelšanas, klinšu kāpšanas, BMX, tenisa treniņiem, kā arī apmeklēt vēl citus sporta veidus.  Šis pasākums ļoti sportiskā gaisotnē saliedēja mūsu klasi. Mūsu klase ir ļoti sportiska, un mums visās stacijās gāja ļoti raiti. Tieši tajā dienā, kad bija pasākums „100 vingrinājumi Latvijai”, Saldus sporta stadionā notika regbija sacensības, kas deva mums priekšstatu par šo sporta veidu.

Mēs labprāt ar klasi piedalāmies dažādos pasākumos, kuros mēs varam parādīt citiem komandas darbu un labu sadarbību.

Informāciju sagatavoja klases audzinātāja Linda Kuskova.