Sadarbība eTwinning projektā

Saldus pamatskolas 7. un 8. klašu skolēni kopā ar Portugāles, Francijas, Turcijas un Lietuvas jauniešiem  iesaistījušies starptautiskā eTwinning projektā “Interactive map of Europe”.

Projekta mērķis ir savstarpēji iepazīties, nodibināt kontaktus un izveidot digitālu grāmatu par katru no dalībvalstīm. Projekts ir kā starta punkts nākotnē Erasmus+ projektam.

Pirmie projekta uzdevumi ir izpildīti: katrs skolēns ir uzrakstījis  jautājumus, uz kuriem saņems atbildes no sadarbības valstu skolēniem un pašu rokām darinājis Ziemassvētku apsveikuma kartiņu, kura jau ir ceļā uz kādu no projekta dalībvalstīm.

Esam saņēmuši apsveikumus no turku un lietuviešu partnerskolām. Kartītes var apskatīt skolas Facebook lapā šeit.