Alvas zaldātiņš

#Latvijasskolassoma Pirmās klases skolēni caur Zoom ekrānu skatījās izrādi “Alvas zaldātiņš”– stilizētu 2 aktieru saspēli par tēmu no zināmās K. Andersena pasakas. Skolēni vēroja to ar interesi, un tika iesaistīti atveidot kopā ar aktieriem kustības un skaņas  un  izveidot papīra kuģīti.

Bērnu atziņas:

Alvas zaldāti ir armijnieki, patika, ka princese uztaisīja papīra laivu un brauca pa upi.

Patika, ka zaldātiņš sadraudzējās ar balerīnu, ļoti interesanti, ka viņi kurināja krāsni, izkusa un izveidojās sirds. Un tad vēl patika, ka zivs apēda zaldātiņu.

Patika, ka bija jāloka papīra kuģītis. Bija pamācoši, ka visi taisīja kuģus, visiem jāspēlējas kopā, jāprot dalīties. Ļoti interesanti, ka pēc izrādēs varējām zīmēt Alvas zaldātiņa sižetus.