APU balva – nakts skolā

APU balva – nakts skolā

Nopelnījām programmas Atbalsts pozitīvai uzvedībai iespēju palikt skolā pa nakti. Pasākumā veicinājām skolēnu sadarbību un uzlabojām klases mikroklimatu.

Iemācījāmies svarīgu darbu – organizēt pasākumu. Mēs pagatavojām garšīgas vakariņas un brokastis. Protams, mēs arī izdzērām kopīgi trīs iepakojumus tējas. Organizējām talantu šovu ‘’Krievu X-faktors’’ Kā arī vissvarīgāko darbu, organizēt pasākumu.

Mūsu klase uzzināja, kā pareizi pagatavot kārtīgas vakariņas. Uzzinājām daudz ko par Saldus pamatskolu. Daži no mums veica eksperimentu, kurā mēs noskaidrojām – ja izdzer pietiekami daudz gāzētus dzērienus, tad var palikt nomodā visu nakti, vienkārši nenāk miegs.

Mēs iepazinām klasesbiedru intereses, iemācījāmies dažādas spēles. Iepazinām, kādi ir pārvārīti pelmeņi. Un arī iepazinām, kur skolā ir labākā slēptuve paslēpēs.

Mūsu atziņas: Mūsuprāt, mēs lietderīgi pavadījām laiku kopā kā klase. Tumsā ķeriņas nav ieteicams mums spēlēt, jo tas var radīt traumas. Novusu vajag spēlēt ārkārtīgi prātīgi, citādāk skola uz nedēļu paliks bez novusa. Ja nāk miegs, tad jāiet gulēt, citādāk aizmigs gaitenī. Pie pankūkām nav jālej tik daudz eļļas, citādāk, metot pankūku gaisā, visa grīda paliks eļļaina.

Elans Balgalvis un Kristers Ernests Brikmanis 6.a klase