Cirka mistērija “Mazais cilvēks”

Cirka mistērija “Mazais cilvēks”

Ar programmas Latvijas skolas soma atbalstu 2.a un 2.b klases skolēni kopā ar klases audzinātājām Daci Neizaku un Aivu Greitāni 21. aprīlī attālināti skatījās Liepājas leļļu teātra cirka mistēriju “Mazais cilvēks”.

 

Šis neparastais stāsts bez vārdiem ir par pasaulē mazāko cilvēku un viņa neticami lielo sapni kļūt par cirka mākslinieku. Vai esi redzējis tik mazu cilvēciņu kā sērkociņu kastīte? Un tik nepārspējamus cirka trikus, ka no sajūsmas aplausiem sāp rokas? Nudien, sensācija visaugstākajā pakāpē! Savu mūžu nebūsi tā brīnījies. 

 

Bērnu atziņas:

# Mazi cilvēciņi arī daudz māk!

# Ja aktierim izdevās dažādi triki, tad man ar kādu vajadzētu pamēģināt!

# Izrāde lika atcerēties, ka par mazākajiem arī jārūpējas.

# Netraucēt citiem darīt savu darbu!

# Ja mācēsi trikus, tad varēsi kādam uzlabot dienu.

# Jāiztur garlaicīgums un jānoskatās viss līdz galam.

# Mazais cilvēks var visu, ja vien viņš cenšas.