Draudzīgā vidē mācīties vislabāk.

Draudzīgā vidē mācīties vislabāk.

Darbības laiks –01.09. 2017. – 31.08. 2019.

Galvenā tēma: iekļaujošās izglītības aktivitāšu apzināšana un praktizēšana skolas vidē un sabiedrībā, draudzīgas līdzāspastāvēšanas principu ieviešana gan starp skolēniem, gan pedagogiem, gan skolēniem un pedagogiem. Dalībvalstis: Spānija, Horvātija, Latvija.

Plānotās aktivitātes un metodika koncentrēsies uz komunikāciju un sadarbību starp skolēniem un skolotājiem partnervalstu skolās, lai radītu drošu vidi, kurā būs vieglāk mācīties, sasniegt mērķus un būt veiksmīgiem cilvēkiem. Skolēniem būs iespēja projekta gaitā caur aktivitātēm/darba grupām  iepazīt/izspēlēt dažādas dzīves situācijas, kuras liek viņiem uzdot jautājumus, izpētīt, panākt vienošanos un  meklēt problēmas risinājumus. Tas attīstīs skolēnos emocionālo inteliģenci, empātiju, pašapziņu, pašcieņu, uzklausīšanu u.c. sadarbības prasmes. 

No 2018. gada 16. līdz 20. aprīlim norisinājās projekta vizīte Latvijā. 

Projekta aktivitāšu apraksts: Lasīt šeit.

Fotogalerija: sagaidīšana un koncerts.

Fotogalerija: Ieskats otrās dienas bildēs šeit.

Saite Skrundas televīzijas veidotajam sižetam par projektu: Skatīt šeit.

Projekta vizīte Horvātijā. Saldus pamatskolu pārstāvēja skolotājas Evita Dureika, Dace Neizaka, Iveta Logina un skolēni: Evelīna Upeniece, Daniela Danenbergsone, Karīna Keita Koreņika, Gundars Skujenieks, Dāvids Krastiņš, Patrīcija Samoška, Estere Zandberga.

Projekta aktivitāšu apraksts: Lasīt šeit.

Projekta video:

Projekta vizīte Spānijā no 2019.g 5.līdz 11.maijam. Saldus pamatskolu pārstāvēja skolotāja Evita Dureika, Lāsma Rumpe, Līga Paštore, skolēni – Anete Estere Stepēna, Alise Strautāre, Agate Dombrovska, Zanda Šternberga, Robins Rumpis, Beāte Emija Brūvere, Horens Neilands.

Projekta aktivitāšu apraksts: Lasīt šeit.

Projekta laikā dalībvalstu skolēni izveidoja pozitīvus saukļus, ko iespējams aplūkot tiešsaistē šeit

Dalībvalstu skolēnu atziņas par tēmu Iebiedēšana apkopotas plakātos un apskatāmas Saldus TIKSC līdz 2019.gada augustam. Galerijā bildes no izstādes atklāšanas.