Ekskursija uz Liepāju

Trešo klašu skolēni ar iniciatīvas Latvijas Skolas soma atbalstu devās uz Liepāju.

Liepājas teātrī noskatījās izrādi “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši” un bija ekskursijā pa koncertzāli “Lielais Dzintars”.

Šī ir viena no tām pasakām, kuru zina jebkurš bērns vai pieaugušais, kura sirdī saglabājusies bērnības prieka smarža. Iedomāsimies, kā izskanētu šī pasaka, ja to mums pārstāstītu mūsdienu bērns! Neatkarīgi no laika vai tā diktētās rotaļlietu modes pasakas galvenā doma ir, paliek un paliks par cilvēka dvēseles tīrības un skaistuma nozīmi. Vai ne, Spogulīt?

Lūk, bērnu atziņas:

# Ļoti patika koncertzāles apmeklējums, jo ēka izskatās ļoti dārga un stilīga. Gide saprotami runāja un atbildēja uz mūsu uzdotajiem jautājumiem.

# Teātrī bija daudz smieklīgu un mīļu brīžu.

# Patika izrāde, jo tur bija domāts par mīlestību un rūpēm. Bija ļoti skaisti!