Iniciatīvas atklāšana

Iniciatīvas atklāšanas pasākumā 6000 skolēnu vidū arī Saldus pamatskolas skolēni piedalījās interaktīvās darbnīcās un vēroja koncertu “100 Latvijas stāsti 100 minūtēs”. Koncertā piedalījās Raimonds Pauls, uzstājās Rūta Dūduma, The Ludvig, Laima Jansone un DJ Monsta, grupa “DaGamba”, Matīss Čudars, Edavārdi, Justs, grupa “Auļi”, soprāns Līga Gita Zīriņa, simfoniskais orķestris „DD” diriģenta Jāņa Liepiņa vadībā, dejotāji un citi mākslinieki. Latviešu autoru skaņdarbos atspoguļojās Latvijas mūzikas attīstība cauri laikiem, tautas mūzikas saspēle ar šodienas muzikālajām iespējām.

9.klases meitenes – Annija Žunda, Līna Kristiāna Melbārde un Agnese Štencele Smilšu kino darbnīcā izveidoja personalizētu stāstu par Saldus pamatskolu, atklājot savas emocijas. Video.