Krāsu detektīvs UCIPUCI meklē mājas

Liepājas leļļu teātra krāsu detektīvu “Ucipuci meklē mājas” noskatījās 1.b un 4.a klases skolēni.

Pasaulē mīlīgākā šausmenīte veidota pēc Zanes Zustas grāmatas Ģirta Šoļa skatuves versijā.

Izrādē rotaļu pūcīte Ucipuci ģimenes ceļojuma laikā nejauši tiek aizmirsta kādā viesu mājā Itālijā  un piedzīvo aizraujošus brīžus, meklējot ceļu mājup pie sava saimnieka – puisēna Kriša. Viņa satiek lielo odu, palīgā nāk arī zirneklis un zaļais muzikants circenis. Tie visi viņai kļūst par neaizstājamiem palīgiem un mīļiem draugiem. Ucipuci izrādē sniedz vērtīgus padomus, ko darīt, ja gadās nozaudēties.

Skolēnu atziņas:

• Bērniem patika, ka pūcīte ar draugu palīdzību tika mājās.

• Ne visiem bērniem patika dziesmas, bet lielākajai daļai patika gan dziesmas, gan kustības.

• Vēlējās uzzināt, kas notiks tālāk.

• Paldies! Bija tik lieliski! Diena izdevusies par visiem 100%!

• Izrāde bija ļoti interesanta un smieklīga.

•

Patika fona dziesmas. No šīs izrādes var mācīties, kā, piemēram, neuzticēties svešiniekiem, un kāds būsi pret citiem, tādi citi būs pret tevi.

•

Skolēni atdzīst, ka ir jāspēj novērtēt draudzība.