Mācības klātienē

Saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra datiem Saldus novads ir “drošo novadu sarakstā”, kas pieļauj mācību procesa īstenošanu klātienē.

8.aprīļa ārkārtas domes sēdē deputāti, izvērtējot esošo situāciju, lēma atļaut ar 2021. gada 12. aprīli atsākt mācības klātienē visās Saldus novada vispārizglītojošās izglītības iestādēs.

Mācības klātienē ar pirmdienu atsāksies 1.-6.klašu skolēniem, bet 7.-9.klašu skolēniem – rotācijas kārtībā pēc skolas noteikta grafika.

7.-9.klašu skolēniem, kuri ir pakļauti priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riskam, arī turpmāk būs pieejamas klātienes individuālās konsultācijas pēc pedagoga aicinājuma.

Atgriežoties klātienē, visiem jāievēro epidemioloģiskās drošības prasības:

• no 1. klases ir jālieto sejas maskas;

• distancēšanās mācību procesā un starpbrīžos;

• personīgā higiēna, roku mazgāšana un dezinfekcija.

Interešu izglītības nodarbības notiek klātienē tikai ārpus telpām ne vairāk kā 10 personām.

Skolēns neapmeklē klātienes nodarbības, ja viņam ir kādas akūtas veselības problēmas vai elpceļu infekcijas slimības pazīmes.

Ar drošības protokolu izglītības iestādēm, kā arī citiem ieteikumiem un vadlīnijām var iepazīties IZM mājas lapā.

Risinājumi droša mācību procesa nodrošināšanai lasīt šeit.

Sejas masku pareiza lietošana