Patriotu dienas stafetē

Patriotu dienas stafetē

Patriotu dienas stafešu rezultāti.

7. klašu grupā 1. vieta 7.b klases komandai “Bēči 3″ Komandas uzrādītais laiks 08,00 min. Komandā startēja:  Ralfs Grots, Dainis Graudiņš, Roberts Graudiņš, Krists Retigs, Kristiāna Dakša, Monta Zaķe.

8. klašu grupā 1. vieta 8.a klases komandai “Īstie”. Komandas uzrādītais laiks 07,20 min. Komandā startēja: Raivis Šteinbergs, Toms Geriņš, Amanda Olševska, Agate Dombrovska, Horens Neilands, Dāvids Krastiņš.

9. klašu grupā 1. vieta 9.a klases komandai “Lāčplēši”. Komandas uzrādītais laiks 06,59 min. Komandā startēja: Jānis Zaķis, Arsēnijs Parfjonovs, Diāna Lasmane, Līna Kristiāna Melbārde, Anna Mētere, Alens Beķeris.

Kopvērtējumā pirmais trijnieks 7.-9. klašu grupā: 

  1. vietā “Lāčplēši” (06,59 min.) – 9.a klase
  2. vietā “Īstie” (07,20 min) – 8.a klase
  3. vietā “Hjūman reiseri” (08,04 min.) – 8.b klase

Bildes fotogalerijā. Foto autores Diāna Baburina (8.a kl.), skolotāja Dace Susekle