Cemex iespēju fonds

“Būsim lepni”

Sadarbībā ar nodibinājumu “Cemex iespēju fonds” tiek realizēts projekts “Būsim lepni”, kas veltīts Latvijas simtgadei. Pirmās aktivitātes jau notikušas decembrī – noaustas un nopītas 63 draudzības rokassprādzes. Projekta koordinatore – skolotāja Linda Kuskova.

Šobrīd skolēni darbojas pie Latvijas karoga un skolas karoga animācijām, atbild uz konkursa jautājumiem. Māksliniece Baiba Rītere auž jaunu skolas karogu, ceturtdien, 22. februārī, 3.klases skolēni piedalījās karoga aušanas procesā darbnīcā pie mākslinieces.

Paveiktais

“Acis darba izbijās, rokas darba nebijās”

Nodibinājuma “Cemex iespēju fonds” projektā “Acis darba izbijās, rokas darba nebijās” iegūts finansējums 1.-4. klašu tautisko deju kolektīvu tērpiem. 7.-9. klašu meitenēm iespēja pilnveidot šūšanas prasmes.

Projekts jau noslēdzies, tā rezultātā uzšūtas 20 blūzes un svārki.