Labo darbu festivālā Talsos

Piektdien, 26.oktobrī, 4 skolēni pārstāvēja skolu labo darbu festivālā Talsos. Tas bija noslēguma pasākums, veltīts labo darbu maratonam Latvijas simtgadei veltīto aktivitāšu ciklā izglītības iestādēs “Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratons”. Mūsu skola tajā piedalījās ar projektu par skolas jauno karogu, skolēniem aktīvi iesaistoties daudzveidīgās aktivitātēs, darbnīcās, konkursos un izstādēs.

Festivālu vadīja TV un radio personība Oskars Lepers, klausījāmies labo darbu pieredzes stāstus, veidojām kopīgas glezniņas, kas nonāks Latvijas pansionātos, tai skaitā, pansionātā “Ābeles” Lutriņu pagastā. Īstu komandas sadarbību varēja demonstrēt jautrā aktivitātē ar olu. Noslēgumā jauniešus izklaidēja mūziķis Reiks.

Skolēnu domas par pasākumu:

Dāvis: Šodien braucām uz labo darbu festivālu. Man ļoti patika. Man visvairāk patika taisīt no papīrīšiem gleznu. Man arī patika, kā mums bija jāmet no pieciem metriem iepakota ola tā, lai viņa nesaplīstu. Man nepatika, ka mūsu ola ieplīsa. Es cerēju, ka mūsu ola nesaplīsis.

Krists: Man ļoti patika šis pasākums, iepazinu jaunus draugus un ieguvu jaunas zināšanas. Man un visiem pārējiem noteikti patika pusdienas – gan acīm,  gan vēderam. Bija arī dažādas aktivitātes. Un pasākuma nobeigumā vienu lielu, treknu punktu pielika dziedātāja Reika koncerts. Tā mēs pavadījām šo dienu.

Patrīcija: Man ļoti patika šis pasākums, es esmu ļoti priecīga, ka tur piedalījos. Man vislabāk patika taisīt pie sienas pieliekamas dekoratīvas glezniņas, kas iepriecinās pansionāta iemītniekus. Es jutos labi, ka mēs izdarījām ko labu vecākiem cilvēkiem. Es arī iepazinu citus jauniešus un viņu paveiktos labos darbus, piemēram, Ēdoles skolēni rudenī devās pārgājienā pa Jūrkalnes pludmali un vāca tur cilvēku atstātos atkritumus. Mēs taisījām no papīra un līmlentes olai izturīgu apkārtni, lai tā nesaplīstu, un metām no piecu metru augstuma, bet diemžēl mūsu komandai ola sašķīda. Noslēgumā mēs izbaudījām Reika koncertu, un viss šis pasākums bija aizraujošs!