Ventspils tehnikums – viena no mācību iespējām pēc 9.klases

9.a klase 15.oktobrī devās ekskursijā uz Ventspili. Apskatījām Ventspils Livonija ordeņa pils telpas, pārģērbāmies bruņinieku laika tērpos un noklausījāmies vēstures lekciju par Latviju un pils attīstību dažādos laikos. Tad piedalījāmies seno laiku mācību stundā Amatu mājā, kur mums bija iespēja piedalīties skaitīšanas, glītrakstīšanas un vecās latviešu drukas lasīšanas stundās. Iepazinām Ventspils Valsts tehnikumu, kur gida pavadībā izstaigājām gan mācību iestādes, gan studentu viesnīcas telpas. Tur mēs uzzinājām, kādas profesijas var apgūt šajā mācību iestādē pēc pamatskolas beigšanas. Atziņas: Ekskursija ir izdevusies, tā bija ne tikai jautra, bet arī izglītojoša. Kopā pavadījām laiku, saliedējot klasi ārpus skolas.

Klases audzinātāja Anita Raude