Rudens brīvdienas klāt. Ko esam paveikuši?

No 22. oktobra līdz 26. oktobrim sākas skolēnu rudens brīvdienas. Aizvadīts pirmais jaunā mācību gada cēliens. Tas bijis gana saspringts un darbīgs gan skolēniem, gan skolotājiem. Paralēli mācību darbam esam piedalījušies ļoti daudzos pasākumos: klašu ekskursijās, Karjeras nedēļā, konkursos, sporta sacensībās, interešu izglītības pulciņos skolā, gatavojušies Erasmus+ projekta Behave jeb “Draudzīgā vidē mācīties vislabāk” braucienam uz Horvātiju rudens brīvlaikā, apmeklējuši iniciatīvas “Latvijas skolas soma” atklāšanas pasākumu Rīgā, skolas pāšpārvaldes dalībnieki iesaistījušies Saldus novada skolu pašpārvalžu seminārā. Skolas koris ir to Latvijas skolu koru skaitā, kas gatavojas līdzdalībai vērienīgā koncertā “Latvijas gadsimts” arēnā “Rīga” 9. novembrī. Esam izvirzījuši Saldus novada pasākumam “Gada skolotājs” angļu valodas skolotāju Evitu Dureiku.

26. oktobrī skolas 4 audzēkņi dosies uz Talsiem uz “Labo darbu festivālu”, jo piedalījāmies Latvijas valsts simtgadei veltītā pasākumu ciklā izglītības iestādēs “Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratons”, kurā aktīvi darbojāmies, palīdzot tapt mūsu skolas karogam. Pasākumā paredzētas labo darbu prezentācijas, ideju tirdziņi, radošās darbnīcas un noslēgumā mūziķa Reika koncerts.

Pēc brīvlaika – 30. oktobrī – lasītāju vērtējumam tiks arī skolas avīzes kārtējais numurs.

Domāju, ka varam lepoties ar saviem audzēkņiem, pedagogiem un paveikto skolas ikdienas darbā. Paldies vecākiem par sadarbību un atbalstu savu bērnu izaugsmē.

Kamēr skolēni brīvdienās nodosies atpūtai un saviem vaļaspriekiem, skolotāji turpinās izglītoties kursos un semināros. Lai mums visiem labiem darbiem un domām piepildīta nedēļa.

Dace Susekle, direktores vietniece audzināšanas jomā