Saldus pamatskolas piebūves pamatos iemūrēta kapsula ar vēstījumu

18. maijā, Saldus pamatskolai vēsturisks mirklis – jaunās ēkas piebūves pamatos likta kapsula ar vēstījumu nākamām paaudzēm, kas ietver informāciju par darbiem, kas veikti šīs ēkas būvniecības laikā, kā arī izklāstu par skolas vēsturi un projektu.

Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts, SIA “Selva Būve” valdes priekšsēdētājs Rolands Orlovskis, SIA “Baltex Group” būvprojekta vadītājs Āris Lakševics, SIA “Būves Birojs” būvuzraugs Raimonds Bretšneiders un Saldus pamatskolas direktore Dace Balandīna  parakstīja vēstījumu un iebetonēja to ēkas pamatos.

Kopā ar vēstījumu kapsulā tika likta skolas dienasgrāmata, piespraude, skolas fotogrāfijas un laikraksta “Saldus Zeme” numurs, kurā atspoguļota informācija par ēkas būvniecības sākumu.

Saldus pamatskolas vēstījums nākotnei lasāms šeit.