Skolas olimpiādes

2015.2016. m.g.

olimpiāde klase dalībnieks vieta skolotājs
 latviešu valoda  5.  Heidija Krastiņa  1.  A. Raude
   5.  Alise Elizabete Zemrūķe  2.  Z. Lagzdiņa
   5.  Poļina Fedotova  3.  A. Raude
   5.  Alise Strautāre  Atzinība  A. Raude
   6.  Annija Žunda  1.  A. Raude
  6.  Līna Melbārde  2.  A. Raude
   6.  Diāna lLsmane  3.  A. Raude
   6.  Anna Mētere  Atzinība  A. Raude
   7.  Paula Strautmane  1.  D. Balandīna
  7.  Annija Bērziņa 2. D. Balandīna
  7.  Una Šlisere 3. D. Balandīna

2014./2015. mācību gada skolas olimpiādes

Fizika 9. klasei

1. vieta – Emīls Gapons, Emīlija Kramēna, Sīlinda Gercāne.

2. vieta – Laura Freimane.

3. vieta – Roberts Šmits, Rūdis Novicāns.

Matemātika

1. vieta – Sīlinda Gercāne

2. vieta – Emīls Gapons

3. vieta – Valts Neizaks

Mājturība zēniem (8. kl.)

1. vieta – Denijs Norkus

2. vieta Dāvis Lubis

3. vieta – Kristers Jānis Bagātais, Uģis Glāziņš

Mājturība zēniem (9. kl.)

1. vieta – Rihards Ulmanis

2. vieta – Rūdis Novicāns, Emīls Gapons

3. vieta – Robertš Šmits

Latviešu valoda 1.-4. klasei. Olimpiādē piedalījās šādi skolēni: 1.a kl. – Oskars Homanis, Keita Āmare, Annija Strikmane. 1.b kl. – Elīza Bierande, Evika Ulmane, Annija Malberga, Inguss Burke. 1.c kl. – Kristiāna Lapinska. 2.a kl. – Rēzija Grēta Čukna, Agnese Raude, Bruno Brauns. 2.b kl. – Miks Šķēdnieks, Kate Blūma, Kitija Kinstlere, Evelīna Vasiļūna. 2.c kl. – Madara Zadovska, Nikijs Kurpenieks. 3.a kl. – Dženifera Jarašuna, Madara Nīkrence, Mārtiņš Cālītis. 3.b kl. – Rebeka Našeniece, Mia Balandīna, Daniela Ulmane, Anna Heislere. 3.c kl. – Dženifera Rieksta, Denīze Dēnava, Sofija Kaļmuka, Anna Osipova. 4.a kl. – Einars Osipovs, Poļina Fedotova, Heidija Krastiņa. 4.b kl. – Līza Elizabete Jakušenko, Alise Elizabete Zemrūķe, Rebecca Kraus.

Matemātika 1.-4. klasei. Olimpiādē piedalījās: 1.a kl. – Keita Āmare, Oskars Homanis, Patriks Daubaris. 1.b kl. – Edžus Krūmiņš. 1.c kl. – Eduards Povšaks. 2.a kl. – Bruno Brauns, Valters Donis, Robins Rumpis. 2.b kl. – Miks Šķēdnieks, Monta Butkeviča, Aleksis Aleksandrs Sanders. 2.c kl. – Estere Bērtule, Nikijs Kurpenieks. 3.a kl. – Rainers Stepans, Rainers Hermanis. 3.b kl. – Daniela Ulmane, Roberts Graudiņš, Rebeka Našeniece. 3.c kl. – Denīze Dēnava, Markus Ovsjaņņikovs, Roberts Vītols, Ņikita Auziņš. 4.a kl. – Heidija Krastiņa, Poļina Fedotova, Einars Osipovs. 4.b kl. – Kurts Štengels, Gundars Skujenieks.

Latviešu valodas olimpiāde 5.-7. klasei. Olimpiādē piedalījās: 5.a kl. skolēni – Jānis Zaķis, Diāna Lasmane, Anna Mētere, Annija Žunda, Līna Melbārde. 5.b klases skolēni: Agnese Štencele, Karīna Keita Koreņika, Daniela Danenbergsone. 6. klases skolēni: Paula Strautmane, Katrīna Zvejniece, Annija Bērziņa, Una Šlisere. 7. klases skolnieces: Arnita Norkusa, Kristiāna Blumberga.