Start strong

Ceturtdien, 13.februārī, pie devīto klašu skolēniem viesojās Karjeras skola Start strong ar  praktisku semināru “Veiksmīgas karjeras ABC”. Profesionāla  pasniedzēja Andra Arhomkina vadībā jaunieši  uzzināja par veiksmīgas karjeras 3 soļiem, izspēlēja biznesa un karjeras spēles. Seminārā tika analizēts, kas ir “karjera” un kas ir “veiksmīga karjera”. Tika aplūkots, kādi kritēriji nosaka veiksmi karjerā un pēc kāda modeļa veiksmīgu karjeru veido dažādu profesiju pārstāvji. Skolēni iepazinās ar vienu no populārākajiem karjeras izveides modeļiem un kā to praktiski izmantot savas karjeras veidošanā.

Pasākums notika ar ESF projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” atbalstu.