Tehnobuss

2018. gada aprīlī skolā 7. līdz 9. klašu skolēni apmeklēja mobilo demonstrāciju laboratoriju “TehnoBuss”.  Tā iekšienē izvietotā laboratorija ir aprīkota ar mūsdienīgu uzņēmumu aprīkojumu, ietverot tādas demo iekārtas kā programmējami CNC metāla apstrādes darba galdi (frēze un virpa), metināšanas izmēģinājumu stends, automatizācijas mini-rūpnīcas „Festo” mezgls, pneimatikas eksperimentu „Festo”stends, ​3D printeris – darba materiāls PLC.

Nodarbību mērķis – veicināt skolēnu profesionālo orientāciju un izglītību inženierzinātnēs, īpaši mašīnbūvē un metālapstrādē. “TehnoBuss” pieredzējušie instruktori iepazīstināja skolēnus ar inženierzinātņu pielietojumu mūsdienu tehnoloģijās un ražošanas procesos, informēja par nozaru daudzveidību un to produktiem, konsultēja par darba un karjeras iespējām.