Turpinās projekta “Protu.Varu.Daru.”aktivitātes

Turpinās projekta “Protu.Varu.Daru.”aktivitātes

 

Divas dienas – 22. un 29.septembrī – pie skolēniem ar nodarbībām par tēmu “Pašapziņa” viesojās sociālās pedagoģes no Ģimenes atbalsta Dienas centra Anita Hļevicka un  Aiga Pelca.

 

Dalībnieku uzdevums bija sava vārda prezentācija un savas identifikācijas kartes izveide. Jaunieši spēlēja daudzveidīgas komunikācijas un kustību spēles ar nolūku vairāk iepazīt sevi un uzmanīgāk ieklausīties citos.

 

Prezentācijā par tēmu “Kas ir pašapziņa” pasniedzējas kopā ar jauniešiem diskutēja par būtiskiem jautājumiem ikvienam – kā celt pašapziņu un kā pārvarēt nedrošību.  Jaunieši iesaistījās aktivitātē ,,Mēs esam dažādi”, lai  izprastu, ka vienas un tās pašas lietas dažādi cilvēki uztver atšķirīgi, un pasaule būtu ļoti garlaicīga, ja visi mēs būtu vienādi.

Informāciju sagatavoja skolotāja Māra Rešķe.