Vispasaules Drošāka interneta diena Saldus pamatskolā

Vispasaules Drošāka interneta diena Saldus pamatskolā

2019. gada 5. februārī Latvijā tika atzīmēta Vispasaules Drošāka interneta diena ar saukli “Drošāks internets sākas ar tevi!”, aicinot ikvienu domāt par to, kā mēs katrs rūpējamies par savu drošību internetā un kāds ir mūsu ieguldījums, veidojot labāku interneta vidi. Saldus pamatskolā šajā dienā otrās klases iepazinās ar droša interneta lietošanas noteikumiem, skatoties multiplikāciju filmas. Meklēja atbildi, kāpēc interneta vidē jāuzvedas tāpat kā ikdienā reālajā dzīvē. Mēģināja atšķirt patiesību no māņiem, reklāmu no preces apraksta u.c. svarīgas, ar kritisko domāšanu saistītas lietas. 3.-4.klašu komandas sacentās, kura informācijas meklēšanā ir visprecīzākā. Uzvarēja 4.b klases komanda. Katras komandas dalībnieks saņēma balviņu no portāla drossinternets.lv.

Drošāka interneta vēstnese Saldus pamatskolā – skolotāja Rasas Štromane