Noslēdzas pašpārvaldes projekts

27. janvārī notika Saldus pamatskolas pašpārvaldes projekta “Atver logu labbūtībai” noslēdzošā aktivitāte, tajā pašpārvaldes skolēni pilnveidoja savas zināšanas par mentālo veselību kopā ar Pusaudžu resursu centrs lektori Sarmīti Štāli.

Skolēnu atziņas pēc nodarbības:
  • papildināju zināšanas par mentālo veselību un izzināju vairāk sevi;
  • uzzināju, kā rīkoties, ja ir mentālās veselības problēmas;
  • uzzināju, ka ar atbalstu, pozitīvu attieksmi varu ātrāk un vieglāk sasniegt mērķi;
  • iepazinu kā mentālā veselība ietekmē mani pašu;
  • uzzināju dažādus paņēmienus kā tikt galā ar savām dusmām un negatīvajām emocijām;
  • izpētīju savas emocionālās vajadzības, sapratu, ka ir vēl vajadzības pie kurām man vēl jāpiestrādā;

Paldies lektorei par vērtīgo nodarbību un pašpārvaldes jauniešiem par aktīvu darbību visās projekta aktivitātēs.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2022.-2024. gadam ietvaros.