Basketbols atgriežas Saldū

7.aprīlī Saldus pamatskolas apvienotā zēnu un meiteņu komanda piedalījās Latvijas skolēnu 75.spartakiādes finalsacensībās basketbolā 2006.-2008. gadā dzimušiem jauniešiem un ļoti saspringtā cīņā izcīnīja 4.vietu. Savā apakšgrupā pārliecinoši uzvarējām Jelgavas 4.vidusskolas komandu, taču piekāpāmies Siguldai. Pusfinālā zaudējām Ogrei.

Sporta namā pēc ilgāka pārtraukuma valdīja īsta sacensību gaisotne – dinamiska mūzika, skatītāju ovācijas, aplausi, treneru norādījumi spēlētājiem, pašu emocijas par uzvaras prieku un zaudējuma rūgtumu.

Komandā spēlēja Robins Rumpis, Aksels Januševskis, Patriks Daubaris, Reinis Gustavs Čukna, Edžus Krūmiņš, Rihards Sergējevs, Aleksis Brinčiks, Markuss Brūveris, Līva Hermane un Rēzija Grēta Čukna.