Burvīgs pasākums

Burvīgs pasākums – tā par olimpiāžu un konkursu godalgoto vietu ieguvēju pasākumu izteicās skolēni. Ekskursija sākās maizes ceptuvē “Saldus maiznieks”, mums bija ļoti atraktīva gide. Viņas pavadībā mēz uzzinājām, kā top maize,  paši sijājām miltus un nogaršojām tikko ceptu baltmaizi, rupjmaizi un grauzdiņus. Kapelleru nama piedāvātajā spēlē noskaidrojām Saldus pilsētas centra apkārtnes dabas objektus, priecājāmies par pavasara skaistumu Cieceres upes krastā. Cieceres ezera skatu tornī ar kompasu bija jānosaka debess puses un jāuzņem fotogrāfija. Kristers no 1.klases sacīja, ka pirmo reizi uzkāpis skatu tornī līdz pašai augšai, esot gan bijis mazliet bailīgi, bet paticis. Brocēnu Meža parkā baudījām pikniku un pārvarējām bailes gaisa trasē. Direktore pasniedza blociņu ar skolas simboliku un diplomus, ēdām kliņģeri, dzērām tēju, cepām desiņas un spēlējām dažādas spēles.