Goda teātris ar izrādi “L.O.V.E.”

Saldus pamatskolā viesojās Goda teātris ar izrādi “L.O.V.E.”.

Izrāde veidota pēc Klāva Knuta Sukura lugas “Gružkule”, kurā divi varoņi – Olafs ar Romānu – ir iesaistījušies konfliktā, tāpēc Valentīndienas rītā abi gatavo pastkasti. Neviens no puišiem par nodarbi nav priecīgs, bet viņu attiecības vēl problemātiskākas padara tas, ka Romānam jāglabā vizuālās mākslas skolotāja noslēpums par gleznas sūtīšanu direktora meitai. Savukārt, direktors domā, ka gleznu viņa meitai sūta Romāns, tāpēc situācijas risināšanai piesaista viņa klasesbiedru Olafu.

Izrādi ar Latvijas skolas somas atbalstu apmeklēja 6.b, 8. un 9.klašu jaunieši.

Skolēnu atziņas pēc izrādes:
  • Man patika, ka lugas laikā aktieri vairākkārt staigāja apkārt pa visu zāli, tādējādi iesaistīja skatītājus lugā. Aktieri arī ātri pārgāja no viena tēla uz citu tēlu, neatstājot ilgas pauzes, kurās neviena nebija uz skatuves. Luga kopumā likās dinamiska un interesanta mana vecuma jauniešiem.
  • Izrāde bija ļoti izklaidējoša. Sapratu to, ka ar cilvēku ir viegli manipulēt, lai panāktu savu, taču tas nav pareizi.
  • Izrāde bija ļoti interesanta un, manuprāt, pietuvināta tam, kādi esam mēs paši.
  • Teātra izrāde bija ļoti jautra, izmantotā sarunvaloda  izrādi padarīja personiskāku. Sižets bija labi izdomāts.
  • Izrāde bija ļoti aizraujoša un ar humoru.
  • Savos melos ir viegli sapīties.
  • Klasesbiedri ir jāciena.