Kas notiek skolā naktī?

Ziemassvētku noslēguma pasākumā 6.b klasei bija ļoti patīkams pārsteigums: APU laureātu gods un ceļojošā balva  “Ābols”.  To piešķir par e klases uzvedības žurnāla pozitīvo un negatīvo ierakstu proporciju un klases vidējo sekmju vērtējumu. Mūsu klases rezultāts bija 7,26.

Balvā mēs izvēlējāmies nakti skolā no 26.maija uz 27.maiju.  Gatavošanās pasākumam bija ilgs process. Vadību uzņēmās Ieva, Elīna, Sofija un Elizabete. Piepalīdzēja arī zēni. Nakti pavadījām spēlēs, rotaļās, filmas skatīšanās un citās izdarībās.  Balsojām par vasarīgāko noskaņu apģērbā, par lokanāko dejotāju. Neizpalika jau arī spilvenu kaujas un vēl citas nodarbes, par kurām nemaz visiem nevar stāstīt. Tā gulēt jau īsti nesanāca, bija jāizmanto iespēja kopīgi patusēt visiem kopā. No rīta katrs rīta apļa aktivitātē teica savu paldies par šo pasākumu, savus labos vārdus.

Atziņas:

• pasākums bija foršs, to varētu vēl atkārtot,
  • mums visiem ļoti patika.
  • mēs nakts garumā nesakašķējāmies.

Informāciju apkopoja skolotāja Ruta Tuča.