Labais darbs

Cilvēks vairo laimi par tik, cik viņš dara laimīgus citus – ar šādu moto Saldus pamatskolas 1.-3.klašu skolēni un pedagogi iesaistījās dāvaniņu sarūpēšanā Lāčplēša dienā Saldus medicīnas centra darbiniekiem.

Ideja radās spontāni un tikpat ātri to uztvēra un īstenoja skolotāji kopā ar bērniem. Pirmo trīs klašu skolēni, kuri bija skolā, gatavoja saldus našķus no cepumiem, kakao un marmelādes, ceturtklasnieki zīmēja grāmatzīmes ar latvju zīmēm, darināja papīra sirsniņas un krāsainas rociņas ar vēlējumiem un pateicības vārdiem.

Katrs darbinieks saņēma no sirds darinātu dāvaniņu – papīra glāzīti, pašgatavotu našķi, tējas un cukura paciņu.

Ticam, ka šajā grūtajā laikā mums izdevās iepriecināt savus līdzcilvēkus. Šobrīd mums visiem visvairāk nepieciešams kāds labs vārds, drošs atbalsts, uzmundrinošs skatiens. Un kopā mēs varam paveikt daudz.