Labo darbu nedēļa

Saldus pamatskolas skolēni kopā ar klašu audzinātājām iesaistījušies labo darbu nedēļas aktivitātēs.

1.a klases skolēni un klases audzinātāja R.Štromane Pasaules dzīvnieku aizsardzības dienā  devās uz Saldus dzīvnieku patversmi, lai pievērstu audzēkņu uzmanību dzīvniekiem, kuri tieši  atkarīgi no cilvēka. Skolēni kopā ar  vecākiem bija sarūpējuši ziedojumus patversmes dzīvniekiem, kamēr tiem atrod mājas. “Ja arī tu vēlies palīdzēt patversmei, dodies kopā ar pieaugušo staidzināt suņus!” – iesaka skolotāja Rasa.

4.a klase palīdzēja klases telpas uzkopšanā: mazgāja, dezinficēja  klasē solus, krēslus, palodzes. Skolēni par paveikto bija priecīgi. Skolotāja Aiva Greitāne ar skolēniem secinājusi,  ka bērni paši var sakopt savu vidi biežāk. Ir patīkami mācīties sakoptā vidē!

7.a klases skolēni devās palīgā skolas sētniekam grābt lapas. darbs ritēja raiti un, redzot centīgo darbu, lapu grābšanā pievienojās ar citu klašu skolēni. Visi kā viens atzina, ka galvenais ir darīt no sirds!

6.a klases skolēni devās pie pirmklasniekiem un  spēlēja kopā dažādas spēles.