Praktiskas meistarklases

Saldus pamatskolas vecāku biedrības “SaPa 1904” projektā “Protu, varu, daru!” sadarbībā ar Saldus tehnikumu notiek dauzdveidīgas nodarbības:

* pavārmākslas meistarklasēs skolēni ir gatavojuši pankūkas, burgerus, pankūkpicas un trifeles;

*skaistumkopšanas meistarklasēs meitenes uzzinājušas savu ādas tipu un kā to pareizi kopt, kā arī veidojušas dienas make-up  un ātrās frizūras.

Skolēni piedalījās brīnišķīgā un garšīgā aktivitātē Hot Cafe. Jaunieši uzzināja gan par picu vēsturi, gan interesantus faktus par picu, gan gatavoja paši picas kopā ar pavāru Kristapu. Paldies dizaina kafejnīcas HOT CAFE īpašniekiem Zigmārs Dūdiņš un Zitai Dūdiņai par sirsnīgo uzņemšanu, burvīgo atmosfēru un picu meistarklases organizēšanu.  Saldus pamatskolas skolēni iesaka ikvienam pamēģināt savām rokām pagatavot picu, doties uz Hot Cafe un izbaudīt viesmīlīgo atmosfēru!

Projektā notiek arī pašapziņas nodarbības 5.-6.klašu skolēniem, kuras vada A.Hļevicka un A.Pelca.

Ir liels prieks par skolēniem, kuri vēlas iesaistīties un iemācīties jaunas lietas, kas palīdz pilnveidot gan sociālās, gan dzīves prasmes.

Paldies projekta dalībniekiem par aktīvo iesaistīšanos, regulāru nodarbību apmeklēšanu, paldies vecākiem par atbalstu un projekta komandai par darbu!

Informāciju sagatavoja projekta koordinatore Linda Kuskova.