Pārsteigums klasei

Lai sagatavotos Eiropas eksāmenam, 1.-3. klašu skolēniem tika piedāvāts izzinošs rēbusa konkurss “Redzi, uzzini, izproti!”. Bērniem bija jāaplūko attēli, jāatrod un jāatšifrē burti, kas paslēpušies aiz simboliem, no kuriem veidojas vārdu salikums. Rezultātā iegūtais teikums bija “Mēs piedalīsimies Eiropas eksāmenā!”

1.b klases skolēni Anna Grēta, Estere, Daniels un Emīlija ar ģimenēm pieņēma izaicinājumu un sagādāja saldu pārsteigumu un izzinošus bukletus par Eiropas Savienību visai klasei.

Aktīvi konkursa dalībnieki bija arī 1.a klases, 2.b klases un 3.a klases skolēni. Visi saņēma dāvanā saldo zvaigzni.

Eiropas eksāmens ne tikai mudina REDZĒT, DZIRDĒT, UZZINĀT, IZPRAST, bet arī iepriecina ar lieliskām balvām. Eiropas eksāmens notiek jau septīto gadu pēc kārtas. Eiropas eksāmena jautājumi caurvij dažādas mācību jomas, izzinot un iepazīstot dabu, valstu simbolus, kalnus un upes, mākslu, vēsturi, izprotot kā sadarbojas ES valstis u.c.

Vairāk par Eiropas eksāmenu šeit.