Pavasara Tūrisma pārgājiens vieno

Saldus pamatskolas Tūrisma pārgājiens vieno skolēnus, skolotājus un vecākus!

Sestdien, 2023. gada 20.maijā, Saldus pamatskolas padome organizēja tradicionālo Tūrisma pārgājienu uz Sātiņu stadionu, kur notika sportiskas aktivitātes un saliedēšanas pasākums. Visi kopā devāmies 3,7km garajā distancē Saldus novada pašvaldības policijas darbinieku drošas pārvietošanās vadībā.

Stadionā klases cīnījās par ceļojošo kausu, piedaloties daudzveidīgās, interesantās, stratēģiskās un komandas saliedēšanas stafetēs. Par mūziku gādāja skolas dīdžeji – Rainers Čunka un Renārs Zadovskis. Stafetes tiesāja vecāki, skolas pedagogi un “Saldus jauniešu mājas” darbinieces. Gājiena maršrutu un aktivitātes fotogrāfijās iemūžināja Gatis Krastiņš un skolotāja Dace Susekle. Skolotāji sacentās noslēguma stafetē, un kamēr tiesneši skaitīja punktus un dalīja nominācijas, ar mūsdienu dejām izklaidēja Kristīne Bērziņa. Šogad ceļošo kausu izcīnīja 2.a un 8.a klase. Diplomus ar nominācijām saņēma visi dalībnieki. Pasākuma noslēgumā cepām desiņas, spēlējām volejbolu, basketbolu, un tad jau klases robežas tika pārkāptas, un katrs atrada savu brīva laika pavadīšanas veidu.

Milzīgs paldies vēlreiz:

• skolas padomei par sadarbību
  • īpaši skolas padomes priekšsēdētājam Oskaram Šteinam par iniciatīvu, enerģiju un pārgājiena koordinēšanu
  • Saldus novada Pašvaldības policijai par drošu pārgājienu
  •  “Saldus jauniešu māja” kolektīvam par idejām un ieguldīto darbu pārgājiena organizēšanā
  • vecākiem, kuri veltīja savu laiku tiesneša darbā, veicot atbildīgos pienākumus – mērot, skaitot, uzņemot laiku un uzmundrinot
  • skolas  sporta skolotājiem – Lāsmai Rumpei un Mikam Eihem par atbalstu inventāra sakārtošanā un idejām aktivitāšu plānošanā
  • Novadnieku pagasta pārvaldes vadītājam un lieliskam tētim Gatim Krastiņam
  • skolas tehniskajiem darbiniekiem – Jurim Ķiģelim, Jānim Markevicam un medmāsai Līgai Heinackai
  • skolas dīdžejiem Raineram Čunkam un Renāram Zadovskim
  • visiem drosmīgajiem pārgājiena dalībniekiem – bērniem, skolotājiem, ģimenēm

Diena bija izdevusies un emocijām bagāta, jo ikviens dalībnieks ar savu klātbūtni to padarīja tik košu, cik tā bija!
Komandā ir spēks!

Saldus pamatskola ir vieta, kurā augt!

Foto: Gatis Krastiņš.