Piedalāmies tirdziņā Cits bazārs Saldū

Dalība reģionālajā skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) pasākumā Cits Bazārs t/c Akvārijs

Saldus pamatskolu 40 uzņēmumu vidū (Saldū ir ieradušies no Rīgas, Mārupes, Liepājas, Ventspils, Kuldīgas un Saldus novada) pārstāvēja skolēnu mācību uzņēmumi Aneth’ un Artnika. Aneth’ gatavo daudzveidīgus aksesuārus no satīna auklas un muline diegiem, savukārt, Artnika – batikotus t-kreklus.

Labākais SMU stends

Lepojamies ar skolēnu mācību uzņēmumu Artnika un tā dalībniekiem Anniku Novicāni un Kristu Gansonu! Skolēni ieguva nomināciju “Labākais SMU stends”.
SMU Aneth’ tika nominēti tajā pašā kategorijā.

Aneth’ dalībā Cits bazārs 5.decembrī Rīgā arī saņēma balvu “Labākais SMU stends”.

Paldies vecākiem par atbalstu un iesaistīšanos, jo skolēnu mācību uzņēmuma izveide un aktīva darbība nav iedomājama bez vecāku līdzdarbības.
Paldies arī interešu izglītības skolotājai Laura Ķevlei.

Junior Achievement Latvia