Pop – ielā triumfē 1.a un 8.b klase

Trešdien, 29. martā Saldus pamatskolā norisinājās POPiela 2023
POPiela notika divās daļās: pirmsskola – 3. klasei un 4.-9. klasei!
Mazo POPielu vadīja pašpārvaldes dalībnieces- Arta Šteina un Evelīna Krastiņa, taču lielo POPielu vadīja pašpārvaldes dalībnieces- Anna Pumpura un Patrīcija Anna Ozola.
Paldies sakām arī žūrijai!

Esam priecīgi, ka šogad bija ļoti atsaucīgi skolēni, vecāki, skolotāji, bija liels prieks redzēt, kā visi kopā sadarbojās! Priekšnesumi bija ļoti interesanti un radoši, ieskaitot arī mūsu mīļo un radošo skolotāju priekšnesumu. Mēs ļoti lepojamies ar visiem, kuri atkal šogad iemēģināja aktu zāles grīdu!

Visvairāk šogad lepojamies ar 1.a un 8.b klasi, kuras ieguva “GRAND PRIX” balvu jeb 1. vietu un skatītāju simpātijas balvu – lielo kofekšu tūtu!
Bet ļoti lepojamies ar visiem un sakām lielu padies mūsu sponsoram Druvas Saldējums🍦, kuri dāsni sponsorēja un ļāva nogaršot jaunākos saldējumus-“Zilie brīnumi” un “Zemeņu cukurvate”, kurus ieguva 1. un 2. vietas uzvarētāji.

Paldies visiem pašpārvaldes jauniešiem, kuri aktīvi iesaistījās pasākuma organizēšanā!
Informāciju sagatavoja – A.Šteina, A.Pumpura
Foto – K. Ivaschyshyna, D.Susekle