Portugāle un Latvija – kopīgais un atšķirīgais izglītības sistēmā

Portugāle un Latvija – kopīgais un atšķirīgais izglītības sistēmā

Projekts „Saldus pamatskolas pedagoģiskā personāla kompetenču pilnveidošana skolā licencēto programmu augstvērtīgai realizēšanai un projekta Skola2030 ieviešanai” – atbalsts skolas pedagoģiskam personālam.

Laika posmā no 25.janvāra līdz 1.februārim Saldus pamatskolas direktores vietniece izglītības jomā, matemātikas skolotāja Linda Kuskova un sākumskolas skolotāja Aiva Greitāne piedalījās Erasmus+ kursos, darba vērošanas aktivitātēs Loulē, Portugālē, kur apmeklēja dažādas izglītības iestādes, vēroja mācību procesu, uzzināja par Portugāles izglītības sistēmas specifiku un guva idejas darbam. Darba vērošana Portugālē sniedza vērtīgu pieredzi un jaunas zināšanas par citu valstu izglītības sistēmu, kas ļauj salīdzināt abu valstu izglītības sistēmu plusus un mīnusus un izdarīt secinājumus.

Kultūras aktivitātēs iepazīta Loules un Faro pilsētas, nobaudīti tradicionālie portugāļu ēdieni un portugāļu zvejnieku gatavots loms.

Detalizēta informācija par par darba vērošanu Portugālē šeit: Portugāle