Sasniegumi Rudens krosa stafetēs

Saldus pamatskolas skolēni cīnījās par medaļām Saldus novada rudens krosa stafetēs. Kopā piedalījās 13 komandas, un septiņas no tām ieguva medaļas.

👍1.vietu ieguva:

👉 3.-5.klašu meitenes – Linda Altena, Kristiāna Kalēja, Katrīna Andrušēvica, Žanete Gudrupa;
👉8.-9.klašu meitenes – Evelīna Glāziņa, Annija Anna Birziņa, Katrīna Karlevica, Una Žerebcova un zēni – Kristers Ernests Brikmanis, Jānis Rieksts, Markuss Brūveris, Edžus Krūmiņš.

👍2.vietu ieguva:

👉6.-7.klašu meitenes – Karīna Albīne, Kristiāna Albīne, Evelīna Tunēna, Estere Jansone un zēni – Gustavs Jānis Neilands, Ralfs Ozols, Toms Sviķis, Rio Putāns;
👉8.-9.klašu jauktā komanda – Paula Šteina, Megija Zeiberga, Kristers Ernests Brikmanis, Markuss Pūce.

👍3.vietu ieguva:

👉3.-5.klašu zēni – Ralfs Kinstlers, Emīls Būda, Gustavs Svilāns, Edgars Kristers Kalniņš.
Arī pārējās komandas godam cīnījās un ieguva lielisku pieredzi.

🧡Paldies visiem dalībniekiem par neatlaidību un cīņas sparu!

Informāciju sagatavoja sporta skolotāja Lāsma Rumpe.