Sasniegumi sportā un mācību priekšmetu olimpiādēs

Janvārī skolas sportisti uzrādījuši lieliskus rezultātus

2.vieta Saldus novada sacensībās basketbolā 6.-7.klašu grupā meiteņu un zēnu komandai.
Meiteņu komandā cīnījās – Kate Brikmane, Beāte Hertele, Evelīna Krastiņa, Kristiāna Kalēja, Linda Altena, Justīne Dubulta, Elizabete Balgalve, Aleksa Slīpiņa.
Zēnu komandā cīnījās – Ralfs Ozols, Krists Gansons, Matīss Pūce, Gustavs Jānis Neilands, Kristians Ozols – Šnē, Renārs Zadovskis, Sebastians Miezītis, Kārlis Gorbunovs, Rainers Čunka.

1.vieta Saldus novada sacensībās basketbolā 3.-5.klašu grupā meiteņu komandai.
Meiteņu komandā cīnījās – Vika Polenčuka, Karolīna Neija, Sofija Anna Šēniņa, Dženeta Valantīna, Linda Bandere, Annija Trofimova, Annija Reimartus, Lelde Irbe, Sofija Romanovska.
Zēnu komandai – 4.vieta.
Zēnu komandā cīnījās – Raivis Ērpe, Alekss Endzelis, Marko Domeniks Polis, Gints Peholts, Tomass Vanadziņš, Mārcis Homanis, Ričards Auka, Raiens Zusmanis.

1.vieta Saldus novada sacensībās basketbolā 8.-9.klašu grupā meiteņu un zēnu komandai.
Meiteņu komandā cīnījās – Kristiāna Albīne, Karīna Albīne, Una Žerebcova, Viktorija Leimane, Evelīna Glāziņa, Annija Anna Birziņa, Katrīna Karlevica, Eva Knūta, Evelīna Balgalve.
Zēnu komandā cīnījās – Kristiāns Dziedātājs, Toms Pūce, Valters Liģeiķis, Rio Putāns, Patriks Ķēpulis, Rainers Želvis, Matīss Devits, Miks Zariņš, Edgars Reiss, Artūrs Beiers.

Paldies sporta skolotājām Lāsmai Rumpei, Santai Markevicai, Lienei Allerei.

Mācību priekšmetu olimpiādes

Saldus novada Vēstures olimpiāde

1.vieta  9.klases skolniecei Alisei Vasiļevskai. Skolotāja Daiga Lapčinska.

Valsts angļu valodas olimpiādes 3.posma 1.kārta

1.vieta 8.klases skolniecei Sanijai Bušai. Skolotāja Iveta Dūčmane.

Saldus novada Ķīmijas olimpiāde

2.vieta 9.klases skolniecei Alisei Vasiļevskai. Skolotāja Ruta Tuča.

Saldus novada Fizikas olimpiāde

3.vieta 9.klases skolniecei Alisei Vasiļevskai. Atzinība – Artim Novicānam. Skolotājs Andis Ozolnieks