Skolēnu mācību uzņēmums – Junior Achievement Latvia

Saldus pamatskola iesaistījusies Junior Achievement Latvia programmā un  6.a klases skolēns TOMS BRASIS ir izveidojis savu uzņēmumu “Amatnieki”. Toms veido koka un briežu ragu atslēgu piekariņus, kurus var iegādāties šeit.

Darīt vairāk jau šodien. Ne katram tas ir pa spēkam. Lūk, pierādījums, ka uzņēmīgam jaunietim pietiek gan laika, gan motivācijas darīt un mācīties!

Ja arī Tu esi dāvaniņas meklējumos, tad izvēlies Toma darinātos suvenīrus un atbalsti vietējos jauniešus!

Junior Achievement Latvia ir praktiskās biznesa un ekonomiskās izglītības programmas jauniešiem biedrība, kuras mērķis ir pilnveidot jauniešu zināšanas un prasmes uzņēmējdarbībā ar praktiskām metodēm visos izglītības līmeņos, lai radītu nākotnes starptautiskos līderus un nozaru ekspertus, kas paaugstinātu Latvijas konkurētspēju.