Tikšanās ar Raimondu Paulu

Ar programmas “Latvijas Skolas soma” atbalstu Saldus pamatskolas skolēni no 25.janvāra līdz 8.februārim  piedalījās koncertlekcijā par Raimondu Paulu.

Audiovizuālu koncertlekciju “Mūsu Maestro. Raimonds Pauls” par godu Maestro Raimonda Paula 85 gadu jubilejai izveidojuši pazīstami un spilgti jaunās paaudzes mūziķi – dziedātāja Rūta Dūduma-Ķirse un komponists Jānis Ķirsis sadarbībā ar kultūrizglītības programmu “Latvijas skolas soma”. Tas ir muzikāls stāsts par Raimonda Paula daiļradi – laikmetu, kurā viņš mācījies, strādājis, kā arī par Maestro šodienas muzikālajām gaitām.

Skolēnu atsauksmes:

• koncertlekcijā bija patīkami klausīties, manuprāt, visa lekcija bija aizraujošs faktu kopums par mūsu Latvijas lepnumu – Raimondu Paulu jeb ’’Maestro’’;

• interesanti bija ne tikai uzzināt faktus par Raimondu Paulu, bet bija patīkami un aizraujoši klausīties koncertlekcijas vadītājos;

• šī lekcija bija ne tikai kā mācību stunda, bet tā bijā kā apburoša dokumentālā filma, ko es labprāt klausītos arī sev brīvā laikā;

• es uzzināju daudzus interesantus faktus par komponistu, viens no tiem bija tas, ka slavenā dziesma ’’Kerijas dziesma’’ bija rakstīta teātra izrādei;

• man patika, ka bija pievienota komponista mūzika, tādā veidā godinot šo izcilo mākslinieku;

• radās priekštats par R.Paula mākslu;

• es ceru, ka ikviens no šīs lekcija spēja paņemt kaut tikai mazumiņu, jo arī maizes grauds putnam ir daudz.