Tikšanās ar rakstnieci

Tikšanās ar rakstnieci

4. a klase Kursīšu bibliotēkā tikās ar rakstnieci Agnesi Vanagu, grāmatas “Plastmasas huligāni” autori.

Rakstniece stāstīja  par grāmatu “Pagalma enciklopēdija” un lasīja  grāmatas fragmentus. Autore interesantā un izzinošā veidā ir aprakstījusi par sastopamajām radībām savas mājas apkārtnē. Tikšanās noslēgumā bija no papīra jāizloka grāmatas galvenais varonis – kaķis. Autore izteica vēlēšanos, ka labprāt ar mums tiktos vēlreiz. Dienas otrajā daļā izdekorējām  metāla kārbas, kurās var ielikt  zīmuļus, rotaslietas, konfektes.  Mājās braucām ar sabiedrisko transportu.

Bērnu atziņas:

patika, kā rakstniece stāstīja par grāmatu rakstīšanu;

uzzināju, kāds izskatās pupuķis;

iemācījos salocīt kaķi;

gribētu, lai rakstniece pastāsta par citām grāmatām, labprāt izlasītu grāmatu “Pagalma enciklopēdija”;

bija interesanti pirkt autobusa biļeti;

patika, ka varējām vēl uzspēlēt dažādas spēles;

lietderīgi pavadīju brīvlaika pirmo dienu;

mūsu klase ir vislabākā.