Lielā stāstnieka tituls

Lielā stāstnieka tituls

 

Viduskursas un Austrumkursas stāstnieku konkursā “TECI, TECI, VALODIŅA 2023” pusfinālā Kuldīgā Lielā stāstnieka titulu saņēma visi Saldus pamatskolas dalībnieki: Olivers Kuskovs, Kristaps Bergmanis, Hanna Sirmā, Megija Potaševa, Artūrs Vaičekauskis un Lāsma Liepa.

Ceļazīmi uz finālu Rīgā 2.decembrī ieguva – Hanna, Artūrs un Lāsma. Apsveicam!

 

Konkursā piedalījās 30 bērni un jaunieši no Saldus un Kuldīgas novada, kuri interesējas par tautas mutvārdu daiļradi un vēlas būt aktīvi stāstītāji dažādās dzīves situācijās. Žūrija dalībniekus vērtēja trīs vecuma grupās, piešķirot MAZĀ vai LIELĀ stāstnieka titulus.

Paldies  klašu audzinātājām un bērnu vecākiem par aktīvu iesaistīšanos konkursa darbu sagatavošanā.

 

Saldus pamatskola ir vieta, kurā augt!