Sporta zvaigznes 2023

Saldus pamatskolas skolotāja un skolēni – Sporta zvaigznes titulu saņēmēji!

2. februāra vakarā Saldus sporta hallē svinīgi tika godināti Saldus novada sportisti, treneri un biedrības pasākumā “Saldus novada SPORTA ZVAIGZNES 2023” balvu pasniegšanas ceremonijā “Spēka faktors”.

Sporta skolotāja Liene Allere saņēma nomināciju  Gada sportiste. 2023.gada sezonā skolotājai lieliski starti: šķēršļu skriešanā 1.vieta Latvijā sezonas kopvērtējumā; 3.vieta Stirnu buka Kalnu karalī starp visām vecuma gruām; 3.vieta pasaules čempionātā ASV; 4.vieta komandas ieskaitē PRO Women; 4.vieta Eiropas čempionātā komandu stafetē;

9.a klases skolnieces Annija Anna Birziņa un Evelīna Glāziņa tika nominētas kategorijā Olimpiskās vienības sportisti. A.A.Birziņai 1.vieta Baltijas kausa izcīņā Latvijas U16 izlases sastāvā. E.Glāziņa – izlases kandidāte Baltijas kausā Latvijas U16 izlases sastāvā. Sekmīga sezona U 16 izlases sastāvā Latvijas basketbola līgā.

9.a klases skolēns Jānis Rieksts tika nominēts Džudo kategorijā – 2.vieta Baltijas džudo čempionātā U18 grupā – 50kg.

Lepojamies!