Paula Šteina

Skolas pašpārvaldes prezidente 2022./2023. m.g.

Paula skolas pašpārvaldē aktīvi darbojas jau piekto gadu un kopā ar pašpārvaldes dalībniekiem ir organizējusi dažādus skolas pasākumus, ir projekta “Atver logu labbūtībai” vadības komandā, aktīvi piedalījusies pašpārvaldes sēdēs un izteikusi priekšlikumus. Paulai ir svarīgi, lai katrs skolēns skolā justos uzklausīts un laimīgs.
Paula atzīst, ka viņai piemīt liela atbildības sajūta, precizitāte un labas komunikācijas spējas, kas ir pamats labam komandas darbam. Viņa labprāt veic brīvprātīgo darbu, zinot, ka kādam, tas var būt noderīgi. Viņa augsti vērtē atsaucīgus skolēnus un skolotājus, kas spēj būt vienoti kopīgas idejas realizēšanā. Paula ir pārliecināta, ka, pildot Saldus pamatskolas pašpārvaldes prezidenta amata pienākumus, kopā ar pašpārvaldes skolēniem, spēs skolā realizēt gan interesentus pasākumus, gan projektus, kuri izglītos skolēnus un uzlabos skolas dzīvi.
Paula atzīst, ka viņai ir milzīgs gods būt pašpārvaldes prezidentei, īpaši darbojoties tik lieliskā komandā.