31.maijs – mācību gada noslēgums!

Atbalsts pozitīvai uzvedībai - balva Rūķis

31.maijs – mācību gada noslēgums!

31.maijs – mācību gada noslēgums. Katram citāds, tomēr kopā varam teikt – viss ir bijis mūsu pašu rokās.

Soli pa solim esam gājuši pretī izaicinājumiem, lai saņemtu šodien liecību – apliecinājumu par savu varēšanu, ticību saviem spēkiem un ikdienas darbu.
Skolēni šodien saņēma savas mazās “medaļas” – zelta, sudraba un bronzas atzinības rakstus, diplomus par labu un teicamu mācību darbu, centības balvas, pateicības par skolas pārstāvēšanu sporta sacensībās Saldus novadā un valstī.
Pateicības saņēma arī skolotāji par ieguldījumu skolēnu izaugsmē un sasniegumiem olimpiādēs un konkursos.

Dzīve ir nebeidzams mācību process, un tikai mēs paši varam noteikt, cik tālu un cik augstu mēs vēlamies pacelties.

Skolas administrācijas vēlējumi

Dace Balandīna: Izbaudiet brīvdienas laukos, pie vecvecākiem, nometnēs un vienpatībā ar sevi. Pavadiet laiku ar ģimeni un draugiem. Veidojiet ciešākas attiecības ar saviem tuviniekiem. Sarunājieties, izklaidējieties kopā un izbaudiet brīvdienas kopā ar sev tuviem cilvēkiem.

Linda Kuskova: Lai jūs iedvesmo labākie paraugi sportā, mūzikā, mākslā…. Jebkurā jomā. Izvirziet sev mērķi un esiet savas dzīves noteicēji, neļaujiet, lai to nosaka kāds cits.
Evita Dureika: Tuvojas vasara, un ir laiks atpūtai, priekam, jaunu lietu izpētei un neaizmirstamiem piedzīvojumiem. Izmantojiet šo laiku, lai atpūstos un atjaunotos pēc garā mācību gada. Attīstiet savas intereses un hobijus.
Gita Leja: Uzkrājiet spēkus un enerģiju nākamajam darba cēlienam, izlasiet kādu labu grāmatu, noskatieties kādu aizraujošu filmu, norūdiet savu raksturu un esiet savas vasaras pavēlnieki. Lielisku, aizraujošu un drošu jums visiem vasaru.
Dace Susekle: Ir noziedējušas ābeles. Šobrīd kā negudri zied ceriņi, un gaisā smaržo maijpuķītes. Laiks palēnām iebrien vasarā. Tūlīt mēs pīsim rudzupuķu un margrietiņu vainagus un pavadīsim Līgo nakti. Un tad jau tuvosimies gladiolu un asteru krāšņumam, lai atkal septembrī tiktos skolā – Manā skolā, Tavā, Mūsējā.

Lepni par savējiem! Saldus pamatskola ir vieta, kurā augt!