3×3 turnīrs basketbolā

14.aprīlī skolas sporta zālē virmoja spilgtas emocijas un sportisks azarts, jo Lieldienu 3×3 basketbola turnīram bija pieteikušās 8 komandas.

Komandas sacentās 2 apakšgrupās. Ļoti sīva izvērtās pusfināla cīņa par 3.vietu, kurā uzvaru pār meiteņu komandu Fionas izcīnīja puišu Eirolīga. Cīņā par 1.vietu iesaistījās Rauteņrauši un Bricki un tikai ar 3 punktu pārsvaru čempionu titulu izcīnīja Bricki.

Komandas ierindojās šādās vietās:

1.vieta – Bricki

2.vieta – Rauteņrauši

3.vieta – Eirolīga

4.vieta – Fionas

5.vieta – Es nezinu

6.vieta – Movericks

7.vieta – RKR

8.vieta – Saldus Dinamo

Paldies sacensību sponsoriem Karlsberg, SIA par medaļām, tās saņēma pirmo trīs vietu ieguvēji, Druvas Saldējums par saldējumu un Cannelle Bakery par gardajām biezpiena bumbiņām katram dalībniekam.
Paldies arī  skolas puišiem par tehnisko atbalstu ar apskaņošanu, visiem gan spēļu, gan laika un punktu skaitīšanas tiesnešiem.

Lieliski noslēgta viena nedēļa un ar prieku esam sagaidījuši Lieldienas!