4.b klases labie darbi

Lai darbotos sabiedrības labā, ne vienmēr jābūt ievērojamam. To var jebkurš no mums. Ar šādu moto  4.b klases skolēni sociālajās zinībās un vēsturē, apgūstot tēmu “Kā kļūt lepnuma vērtiem kopienā?”, iesaistījās projektu darbā – izveidoja katrs savu aprakstu sabiedrībai nozīmīga darba projektam un veica daudzveidīgus uzdevumus.

Skolēni norādīja, kāds darbs tiks veikts, kāpēc tas vajadzīgs, kur tas notiks un kāds ieguvums būs sabiedrībai.

Visu aprīļa mēnesi gan zēni, gan meitenes aktīvi iesaistījās projektu īstenošanā- rūpējās par Saldus patversmes iemītniekiem, palīdzēja vecākiem un vecvecākiem – atnesa iepirkumus, pavadīja laiku ar maziem brāļiem, māsām, krāmēja malku, grāba pērnās lapas, izpiķēja tomātu un gurķu stādiņus… Saulainajās aprīļa pēcpusdienās vāca un šķiroja atkritumus Kalnsētas parkā un  Līkajā mežā.

Prezentējot veikumu, bērni atzina, ka palīdzot var lietderīgi pavadīt laiku ar draugiem, var atrast jaunus draugus, jo darot kopā, var izdarīt vairāk labu darbu!

Iedvesmojies!