Aprīli noslēdzam ar filmu vakaru

Aprīli noslēdzam ar filmu vakaru

30.aprīļa pēcpusdienā pašpārvalde aicināja 5.-9.klašu skolēnus piedalīties aktīvas atpūtas pasākumā skolas stadionā un sporta zālē. Skolēni pēc izlozes principa sadalījās jauktās grupās un piedalījās jautrās stafetēs: sacentās traversa sienas pārvarēšanā, spēlēja laukā dvieļu bolu, izgāja atraktīvu stafeti un piedalījās citās komandas saliedēšanas spēlēs. Pēcpusdiena noslēdzās ar kopīgu filmas skatīšanos skolā.

Paldies pašpārvaldes prezidentei Annijai Žundai par iniciatīvu, spēļu vadītājiem – Diānai Lasmanei, Līnai Kristiānai Melbārdei, Kristam Celmam, Laurai Heinackai, Elizabetei Kadiķei. Protams, arī puišiem – Valteram Donim, Bruno Braunam, Rodžeram Lasmanim par filmas sagatavošanu un atskaņošanu. 

Skolēni pēc pasākuma teica, ka atnākuši, jo gribējuši pasportot pēc stundām, vēlējušies būt kopā ar citiem, pasākums licies, ka būšot interesants. Un tā arī bija – pozitīvas emocijas noķertas, kopā lietderīgi pavadīts laiks un iepazīti citi skolas biedri.