Demokrātijas hakatons

Skolotāja Rasa Štromane 16.martā Liepājā kopā ar Saldus pamatskolas aktīvajiem skolēniem Madaru Zadovsku, Patrīciju Annu Ozolu un Elanu Balgalvi piedalījās 8 stundu hakatonā “Darīt ir darbības vārds”, radot idejas demokrātijas kultūras stiprināšanai skolā.

Vienā no darbnīcām jauniešu veidotie plakāti tiks izmantoti kā pamats plakātu izstādei Demokrātijas nedēļā:

🟢 Ir jāstrādā, ja vēlies zaļāku zāli un zilākas debesis.
🟢 Kuram ir lielāka vārda brīvība – direktoram vai skolēnam?
🟢 Mana vārda brīvība beidzas, kad sākas tavas cilvēktiesības.
🟢Iespējams, ka tieši tava ideja būs tā, kas mainīs kāda cilvēka perspektīvu – pamēģini!
🟢Mēs gribam pasauli izmainīt, gribam – bet nevaram. Mēs varam sevi izmainīt, varam – bet negribam.

ℹ️ Esam iesaistījušies Demokrātijas veicināšanas projektā, kura mērķis ir stiprināt demokrātijas kultūru Latvijas skolās, pilnveidojot izglītības procesa dalībnieku izpratni, zināšanas, mērķtiecīgi sekmējot demokrātiju atbalstošas vides izveidi un nostiprināšanos.