Eiropas valodu diena

26.septembrī visās Eiropas Savienības dalībvalstīs tiek atzīmēta Eiropas Valodu diena. Saldus pilsētas bibliotēkas Eiropas Savienības informācijas punkts (ESIP) aicināja Saldus pamatskolas skolēnus pārbaudīt savas zināšanas, atbildot uz konkursa jautājumiem. Konkursā piedalījās 122 Saldus pamatskolas skolēni no dažādām klasēm.

Labāko skolas rezultātu ieguva 9.b klases skolniece Sofija Kaļmuka, 2. vietu ieguva 6.b klases skolnieks Rainers Želvis, 3. vietu ieguva 7.b klases skolniece Alise Zajarska. Pirmo trīs vietu ieguvēji saņēma īpašas balvas no Saldus pilsētas bibliotēkas Eiropas Savienības informācijas punkta konkursa atbalstītājiem: Latviešu valodas aģentūras, Eiropas Patērētāju informēšanas centra (ECC Latvia), Eiropas Biznesa atbalsta tīkla (EEN). 15 skolēni, klases pirmo trīs vietu ieguvēji, balvas saņēma no Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas.

Paldies latviešu valodas skolotājām: Rasai Štromanei, Ingai Ābelniecei, Ligitai Didzei, Anitai Raudei, Sanitai Vītolai un 3.a, 5.a, 5.b, 6.b, 7.b un 9.b klasēm par iesaistīšanos!

Saudzēsim un kopsim arī savu valodu!