Jaunās dabaszinību ēkas atvērto durvju diena

Otrdien, 24.janvārī, vērām durvis jaunās dabaszinību ēkas apmeklētājiem, šoreiz skolēnu vecākiem un citiem interesentiem.

Ekskursiju jaunajā ēkā vadīja skolas pašpārvaldes skolēni kopā ar pedagogiem, kuri bija sagatavojuši dažādas aktivitātes, lai iepazītos ar mūsdienu izglītības iespējām un tehnoloģijām. Ekskursijas dalībnieki ļoti augstu novērtēja atvērto durvju dienas organizāciju, kā arī atzina, ka jūtas lepni, jo viņu bērni mācās šajā skolā.

Lūk, dažas no ekskursantu atziņām:
Veiksmi Jums izveidot un realizēt vēl daudz projektus, kas palīdz mums visiem augt.
Lai turpinās iešana līdzi laikam un izaugsme!
Turpināt ar tādu pašu entuziasmu un pašaizliedzību uz turpmāku izaugsmi.
Tā turpināt un mīlēt mūsu bērnus! Būt pozitīviem!
Sen gaidīju šādu iespēju! Liels paldies!
Man ļoti patika, ka skolas pašpārvaldes bērni piedalījās rīkošanā, esmu ļoti apmierināta ar rezultātu! Malači. Paldies mūsu lieliskajiem gidiem.
Prieks par modernām telpām un tehnoloģijām, kas noteikti bērniem nāk par labu.

Paldies par iespēju apskatīties vietu, kur ikdienu pavada mūsu atvases – liels prieks par redzēto. Pati pieķēru sevi pie domām, ka gribētos atgriezties šodienas skolā – viss ir tik ļoti mainījies ir tik daudz iespēju – tikai jāgrib to visu izmantot! Lai izdodas viss iecerētais un skola turpina augt!