Kā mēs sargājam Latviju

Kā mēs sargājam Latviju

 

Aizsardzības ministrijas lekcija “Kā mēs sargājam Latviju”

Nodarbībā 16.februārī 8.-9.klašu skolēni uzzinās par visaptverošo valsts aizsardzību, Latvijas aizsardzības spējām, drošības izaicinājumiem, dezinformācijas riskiem, kiberdrošību, rīcību krīzes situācijās, kā arī sabiedroto klātbūtni Latvijā. Tāpat skolēni varēs iegūt informāciju par iespējām iesaistīties valsts aizsardzības dienestā, Jaunsardzē, Zemessardzē, kā arī profesionālajā dienestā.

Lekcijas mērķis 

Veicināt skolēnu izpratni par aizsardzības nozari un tās aktualitātēm, Latvijas dalību NATO, kolektīvo aizsardzību un citiem aizsardzības nozares jautājumiem, veidojot dialogu ar skolēniem par viņus interesējošiem jautājumiem. Lekciju cikls skolēniem “Kā mēs sargājam Latviju?” ir daļa no visaptverošas valsts aizsardzības ietvaros rīkotajiem ikgadējiem pasākumiem.

Detalizēta informācija šeit.